ستاک در یک نگاه

setak at first glance

SetakSoft co.

۱۳۹۹

اکنون که تعداد پروژه هاي موفق داخلی و خارجی این شرکت از مرز ۵۰۰ پروژه گذشته و ستاک تبدیل به یکی از انتخاب های اصلی برندهای صنعتی و شرکت های بزرگ بازرگانی و سازمان های دولتی گردیده است، ما همچنان با علاقه و وسواس، به پيشتازى در بکارگيري از فناوری های جدید در جهت تقويت و توسعه کسب و کارها و سازمان های مشتريانمان ادامه مي دهيم و تلاش مي کنيم تا آنها را در دستيابى به بهره وری و ارزش افزوده بالا، بازارهاي جديد، تامين منابع اطلاعاتي و توسعه مستمر يارى نمائيم.

۱۳۹۵

ستاک در دهه دوم فعالیت خود را با تغییر در رویکرد اصلی خود و با ورود به حوزه "کسب و کارهای الکترونیک" آغاز کرد که در این رهگذر، مجموعه معتبر و خوش نام "پژوهشیار" با بیش از ۲۰ سال فعاليت مستمر در حوزه وب با شرکت ستاک ادغام گردید. به گواه کارشناسان، پژوهشیار، یکی از پیشگامان صنعت وب در کشور محسوب میشود که در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را با هدف آموزش و مشاوره در حوزه اینترنت شروع و در سال ۱۳۷۸، اولین ۱۰ وب سایت استان آذربایجانشرقی را طراحی و راه اندازی نموده است.

۱۳۹۲

افتخار حضور در جمع موسسات مستقر در پارک های علم و فناوری و نیز قرار گرفتن در زمره اولین مجموعه هاي تائید صلاحیت شده بعنوان شرکت دانش بنیان (ارديبهشت۱۳۹۲) از سوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، صادرات نرم افزار به کشورهای آلمان، سوئیس، اتریش، استونی، آذربایجان و روسیه ، اخذ گواهینامه استاندارد ISO 9001-2015 از موسسه TÜV InterCert آلمان و احراز صلاحیت به عنوان یکی از تامین کنندگان (Solution Provider) موسسه جهانی GS1 از جمله دستاوردهای ارزنده ای است که در سایه همگامی با فناوری ها و استانداردهای روز دنیا در صنعت فناوری اطلاعات حاصل گردیده است.

۱۳۸۹

همچنین در سال ۱۳۸۹ از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناروي بعنوان "فناور برتر کشور" و در سال ۱۳۹۰ از سوي وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي بعنوان "کارآفرين برتر" معرفي گردید، همچنین فعاليت هاي فناورانه و موثر ستاک موجب شده است تا طی چندین دوره متوالی بعنوان "فناور برتر" استان آذربایجانشرقی انتخاب و مورد تقدیر قرار گیرد.

۱۳۸۷

ستاک در سال ۱۳۸۷ بعنوان شرکت برگزيده کشور در حوزه اقتصاد سبز شناسايي و معرفي و در ادامه در سال هاي ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ بعنوان شرکت برگزيده ملی در حوزه نظام اداري الکترونيکي انتخاب شد.

۱۳۸۵

۲۲۱۳+۹ سال تجربه در صنعت فناوری اطلاعات

شرکت دانش بنیان ستاک با هدف تولید نرم افزار و سامانه های تحت وب در حوزه دولت و شهر الکترونیک در سال ۱۳۸۵ تاسیس و راه اندازی گردیده است.