شرح خبر

News description

SetakSoft co.

دسته بندی اخبار و رویدادها

راه اندازی مرکز توانمندسازی شرکت ها و موسسات دانش بنیان توسط شرکت ستاک در تبریز

مرکز توانمندسازی و توسعه کسب و کار آذربایجان شرقی برای ارائه خدمات حمایتی گسترده و متنوع به شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و واحدهای فناور از اول مرداد ماه فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

مرکز توانمندسازی استان توسط شرکت ستاک و با حمایت مستقیم مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی وهمراهی نهادهای استانی راه اندازی شده و خدمات آن تنها منحصر به شرکت های دانش بنیان نبوده و استارت آپ ها، واحدها صنعتی و تولیدی استان نیز می توانند از خدمات حمایتی این مرکز در جهت توسعه کسب و کارها و تجاری سازی محصولات خود بهره مند شوند.

ارائه مشاوره های کسب و کار به صورت آنلاین و حضوری در حوزه های امور مالیاتی، بیمه، گمرک، حقوقی، تحقیقات بازار، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال، تامین مالی، سرمایه پذیری، مدیریت منابع انسانی، توسعه کسب و کار در بازار داخلی، بازرگانی بین الملل برای توسعه کسب وکار در بازار خارجی و...، خدمات تجاری سازی و برگزاری نشست های پرسش و پاسخ و عارضه یابی از جمله محورهای اصلی فعالیت این مرکز در جهت توانمندسازی های کسب و کارها خواهد بود.

خدمات این مرکز برای شرکت ها و موسسات دانش بنیان رایگان بوده و این شرکت ها می توانند با مراجعه به وب سایت Bizservices.ir در دوره های آموزشی آنلاین و حضوری، نشست‌های پرسش و پاسخ ثبت نام و از خدمات مشاوره ای متخصصان بومی استان  بهره مند شوند.

همچنین شرکت های صنعتی، تولیدی و خدماتی استان نیز که دانش بنیان نیستند، می توانند با مراجعه و ثبت نام در وب سایت reg.daneshbonyan.ir از مزایای و خدمات حمایتی این مرکز استفاده کنند.

نویسنده: روابط عمومی شرکت ستاک | یک شنبه,۵ مرداد ۹۹ ساعت ۱۲:۰۰
ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه - 8:30-17
پنجشنبه - 8:30-13:30