شرح خبر

News description

SetakSoft co.

دسته بندی اخبار و رویدادها

دریافت مجوز فعالیت استارت آپ «بیمه سی» قدرت گرفته بر پایه سامانه ابری بیمه شرکت ستاک

استارت آپ بیمه سی طی مراسمی با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس بیمه مرکزی پروانه فعالیت کارگزاری برخط دریافت نمود.

شایان ذکر است استارت بیمه سی (Bimasi.ir) با سرمایه گذاری شرکت کارگزاری مستقیم برخط بیمه آینده نگر تبریز راه اندازی شده و تمام زیرساخت فناوری اطلاعات خود را از شرکت ستاک دریافت مینماید.

بیمه سی بر پایه سامانه ابری بیمه ستاک راه اندازی گردیده است. سامانه ابری بیمه، یک سامانه قدرتمند و یکپارچه فروش آنلاین میباشد که علاوه بر فروش آنلاین، امکان جستجو و مقایسه پیشنهادات و پکیج های بیمه ای بیمه گرها (شرکت های بیمه ای) مختلف را برای کاربران فراهم می نماید.

کارگزاران حقیقی و حقوقی بیمه در سطح کشور میتوانند با استفاده از این پلتفرم نسبت به اخذ مجوز کارگزاری برخط از بیمه مرکزی اقدام نمایند و همزمان با راه اندازی سیستم فروش آنلاین بیمه، درآمد و فروش کسب و کار خودشان را افزایش دهند. همچنین نمایندگان و بازاریان بیمه نیز میتوانند با راه اندازی وب سایت فروش بیمه از مزایای این سامانه بهره مند بشوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر این محصول به وب سایت bime.setaksoft.com مراجعه نموده و یا از طریق واتس اپ و تلگرام شرکت مشاوره رایگان دریافت نمایئد.

واتس اپ:  wa.me/989300774651

تلگرام:  t.me/setaksoftco

نویسنده: روابط عمومی شرکت ستاک | سه شنبه,20 بهمن ۹۹ ساعت ۱۲:۰۰
ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه - 8:30-17
پنجشنبه - 8:30-13:30