شرح خبر

News description

SetakSoft co.

دسته بندی اخبار و رویدادها

شرایط فروش ویژه سامانه ابری بیمه‎

کارگزاران، نمایندگان بیمه و متقاضیان کارگزاری برخط بیمه میتوانند از شرایط استثنایی فروش این محصول تا پایان فروردین ماه با تعرفه سال 99 بهره مند بشوند.

اگر قصد راه اندازی سایت و یا اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه را دارید و یا علاقمند هستید که نسبت به اخذ مجوز کارگزاری برخط اقدام نمائید، مفتخریم که اعلام کنیم سامانه ابری بیمه محصول شرکت ستاک، تمام نیازمندی های شما را در تحقق این هدف، پوشش می دهد.

این سامانه علاوه بر ارائه بستر کامل فروش آنلاین بیمه، فرصت بهره مندی هرچه بیشتر از مزیت های بازاریابی دیجیتال و شبکه های اجتماعی را فراهم می نماید و مشتریان شما را قادر میسازد تا با جستجو، مقایسه و انتخاب بیمه نامه مناسب از نظر خدمات، پوشش ها و قیمت، لذت خرید بیمه به صورت کاملاً آنلاین را تجربه کنند!

تعریف انواع بیمه ها و پکیج های بیمه ای از امکانات اصلی این سامانه برای کارگزاران رسمی بیمه و نمایندگان حقیقی و حقوقی بوده و قابلیت جذب نمایندگی همکار از سراسر کشور، گسترش و مدیریت شبکه بازاریابان از مزیت های فوق العاده جذاب این سامانه برای افزایش فروش و درآمد میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت معرفی محصول (bime.setaksoft.com)  سر بزنید و برای دریافت مشاوره رایگان به یکی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید؛

واتس اپ:   04151071000

تلگرام:  @setaksoftco

تلفن: 04133254427

ایمیل: sales@setaksoft.com

نویسنده: روابط عمومی شرکت ستاک | پنج شنبه,19 فرودین 1400 ساعت ۱۲:۰۰
ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه - 8:30-17
پنجشنبه - 8:30-13:30