شنبه, فروردين 31, 1398
بولتن | اخبار و مقالات شرکت ستاک
۱۰ نکته برای تقویت فروش های B2B
يکشنبه, خرداد 31, 1394 by Salesforce.com- سرو نو

در معاملات فروش B2B، از وقتی که با مشتری بالقوه آشنا می شویم تا موقعی که فروش انجام شود، معمولا فاصله زمانی چند روزه تا چند ماهه ای وجود دارد. این فاصله زمانی باعث می شود، فرایند فروش شامل مراحل و تعاملات مختلف و متفاوتی شود.

?????? ?????...
جدال فروش سنتی و اینترنتی در ایران
دوشنبه, ارديبهشت 28, 1394 by مریم آریایی

خرید و پرداخت اینترنتی در کشور تا پایان شهریور۹۳ حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان بود که تا پایان سال این رقم به حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان رسید، این آمار در مقایسه با سال پیش از آن ۲۲۹ درصد رشد دارد.

?????? ?????...
مزایای راه اندازی سامانه های B2B
شنبه, ارديبهشت 19, 1394 by روابط عمومی شرکت ستاک

در سیستم B2B ميتواند تعاملات تجاری بطور مستقيم بين خريدار و فروشنده و يا از طريق يك واسطه كه اين واسطه ميتواند يك شخص يا سازمان الكترونيكي باشد، صورت گيرد. بنابراين ميتوان مزیت این سیستم را از ديد مشتريان، فروشندگان و يا واسطه ها بررسي نمود.

?????? ?????...
نرم افزار مولد سامانه های B2B به سبد محصولات ستاک پیوست
چهارشنبه, ارديبهشت 09, 1394 by روابط عمومی شرکت ستاک

نرم‌افزار مولد سامانه های B2B، پس از یکسال فعالیت آزمایشی به سبد محصولات رسمی شرکت ستاک در حوزه راهکارهای حوزه وب پیوست و از ابتدای سال 1394 فروش رسمی این نرم افزار آغاز و ارائه راهکارهای مرتبط با آن در دستور کار واحد توسعه بازار این شرکت قرار گرفت.

?????? ?????...
تاثیر محتوا در بازاریابی مبتنی بر پیامک
جمعه, دي 26, 1393 by گروه بازاریابی ایتو

استفاده از بازاریابی بر پایه پیامک یکی از روش های بازاریابی انبوه است که به تازگی در شرکت ها و تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات محبوبیت پیدا کرده است،یکی از دلایل اصلی آن هزینه کم و کم دردسر بودن آن در مراحل اجرایی است.

?????? ?????...
بازاریابی محتوا یا Content Marketing چیست؟
سه شنبه, دي 16, 1393 by گروه بازاریابی ایتو

بازاریابی محتوا یا Content Marketing در حقیقت فرآیند تولید،انتشار، اطلاع رسانی و اشتراک گذاری محتوا است که با هدف جذب مشتری و افزایش رغبت وی به خرید و استفاده از محصول ایجاد می شود. این فرآیند برای تولید کننده محتوا در نهایت افزایش درآمد ایجاد می کند.

?????? ?????...
جذب مشتری از طریق محتوا
شنبه, آذر 29, 1393 by گروه بازاریابی ایتو

تاجران معمولا” زمانی نیاز به تولید محتوا را احساس می کنند که شرکت متبوع آنها می خواهد! این نیاز معمولا” زمانی ایجاد میشود که نیاز به معرفی محصول جدیدی وجود داشته باشد ولی بازاریابی درونی (Inbound Marketing) این روش را قبول ندارد.

?????? ?????...
طراحی واکنش گرا یا Responsive
پنجشنبه, مهر 10, 1393 by روابط عمومی شرکت ستاک

Responsive design به معنی طراحی یک سایت برای نمایش مناسب در تمام مرورگرها و دستگاه های احتمالی کاربران است. در این روش ظاهر سایت با توجه به ابعاد صفحه نمایش کاربر تغییر کرده و سایر بخش ها متناسب با آن تنظیم میشود.

?????? ?????...
تکنیک صفحات بی پایان در طراحی وب
شنبه, مهر 05, 1393 by روابط عمومی شرکت ستاک

استفاده از تکنیک infinite scrolling جذابیت و زیبایی سایت شما را دوچندان خواهد کرد، این روش در سایت های بزرگ و شناخته شده ای مانند پینترست و فیسبوک نیز بکار گرفته میشود. ولی آیا روبات های گوگل نیز قدرت درک محتویات این صفحات را بخوبی دارند؟

?????? ?????...
رونمایی از پروژه پورتال جامع فعالان فاوا توسط رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران
يکشنبه, خرداد 18, 1393 by روابط عمومی شرکت ستاک

پورتال جامع فعالان حوزه فاوا که با مشارکت شرکت ستاک و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجانشرقی طراحی و پیاده سازی شده بود با حضور رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و استاندار آذربایجان شرقی رونمایی شد.

?????? ?????...
10 سئوال مهم برای انتخاب یک میزبان وب ایده ال!
شنبه, فروردين 23, 1393 by واحد خدمات مرکز داده شرکت ستاک

زمان بالا بودن سرور، پهنای باند، حفاظت در برابر قطعی برق، حفاظت در برابر بلایای طبیعی، خدمات پشتیبانی، مدت زمان پاسخگویی، تنوع خدمات و میزان امنیت سرور از جمله موارد مهمی هستند که باید در انتخاب یک میزبان وب حرفه ای و مناسب مدنظر داشت.

?????? ?????...
نقدنویسی در وب فارسی!
شنبه, بهمن 05, 1392 by کیا طاهری

نقدنویسی در وب فارسی اصلا فراگیر نیست؛ تا به‌حال کم‌تر نوشته‌ای را خوانده‌ایم که در زمینه‌ی انتقاد از عملکرد یک وب‌سایت فارسی نوشته شده‌باشد. در این نوشته سعی‌دارم اطلاعات شخصی‌ام را در زمینه‌ی نقدنویسی برای وب فارسی بیان کنم.

?????? ?????...
ردای وب معنایی بر تن وب 3.0
دوشنبه, دي 23, 1392 by واحد توسعه فناوری شرکت ستاک

در سال 2001 تیم برنز لی (بنیانگذار وب1) و جیمز هندلر و اورا لاسیلا طی مقاله ای در نشریه ساینتیفیک آمریکا پروژه ای را تحت عنوان وب معنایی (The Semantic Web) معرفی کردند که در آن آینده جدیدی برای وب ترسیم شده بود.

?????? ?????...
۵ اشتباه در طراحی کاربردپذیری یک سایت
چهارشنبه, دي 04, 1392 by مجله اینترنتی فناپ
طراح وبی نیست که دوست داشته باشد طرحی را ارائه دهد که کسی دوست نداشته یا حتی به اعتقاد خودش هم طرح خوبی نشده است. معمولا دلیل اینکه یک طرح کیفیت خوبی ندارد فقط یک مورد نیست، بلکه مجموعه ای دلایل هستند که در کنار هم نتیجه ای خارج از پسند کاربر و یا حتی طراح را ارائه می دهند. 
?????? ?????...
کاهش ریسک های امنیتی نرم افزارهای تحت وب
شنبه, آذر 09, 1392 by واحد امنیت اطلاعات شرکت ستاک

نرم افزارهای تحت وب هنوز هم هدف بسیار خوبی برای هکرها می باشند و اینگونه که به نظر می رسد، این نرم افزارها به نسخه دیجیتال “خوب، بد، زشت” تبدیل شده اند! نقص های امنیتی و آسیب پذیری در این گونه نرم افزارها باعث شده است که برنامه های تحت وب بزرگترین قربانی حملات مهاجمان باشند.

?????? ?????...
مجوزهای فعالیت و عضویت در مجامع تخصصی | مستندات مربوط به مجوزها و انجمن های تخصصی را در صفحه "معرفی ستاک> مجوزها و عضویت ها" مشاهده نمائید.

عضو شرکت های دانش بنیان

عضو شرکت های دانش بنیان

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

سازمان مالیاتی کشور

اتحادیه کامپیوتر تبریز

رتبه ممتاز اتحادیه کامپیوتر

فن بازار ملی ایران

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انسیتیتوی جهانی IDTechEx

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی

انجمن مطالعات جامعه اطلاعاتی 

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

کميته فنی فناوری اطلاعات ایران

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

شبکه تحلیلگران فناوری کشور

انجمن بین اللملی Mifare

انجمن بین اللملی Mifare

پاراکلینیک فناوری اطلاعات

کنسرسیوم شرکتهای فاوا

انجمن تحقیق و توسعه ایران

انجمن تحقیق و توسعه ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

خانه نوآوران صنعت ایران

جشنواره وب ایران

شورای عالی اطلاع رسانی

بام فاوا شورای عالی اطلاع رسانی